PURE INSTITUTE

Přijďte a vyzkoušejte péči profesionálních kosmetiček.
Proč k nám?

Individuální poradenství a diagnostika pleti, profesionální tým, kvalitní produkty francouzské profesionální kosmetiky, ONLINE rezervace, věrnostní karta a něco navíc…


Pure Institute je nový kosmetický salon v srdci Jeseníku. Budete se v něm cítit jako královny – bez nadsázky byl stvořen nejen pro vaši krásu a odpočinek, ale i zážitek, který si nesmíte nechat ujít. S využitím profesionální francouzské značky Thalac vám nabídne kosmetickou péči všeho druhu. Thalac, je luxusní francouzská kosmetika pro obličej i tělo s účinnými ingrediencemi ze Středozemního moře, se kterou pracujeme v oblasti kosmetické péče.

 

Díky odborným znalostem v Thalac laboratoří jsou všechny výrobky a ošetření zcela unikátní a využívají pozitivního vlivu mořského prostředí. Originální receptury ukryté v lehkých a svěže provoněných texturách přípravků si poradí s vyhlazením vrásek, povadlou pokožkou i tvarováním těla. Výsledky se dostaví již po prvním použití, a to díky vysoké koncentraci aktivních složek. Mořské rostliny a řasy, lastury ústřic, sůl ze Středozemního moře, perlorodky, mořský elastin a kolagen byly vybrány především pro svou schopnost zvyšovat obranyschopnost, hydratovat, zklidňovat, chránit a regenerovat pokožku.

 

 

Thalac přípravky jsou uznávány v institutech krásy a lázeňských centrech ve Francii i po celém světě. Výrobky jsou k dostání především v kosmetických salonech. V salonu Pure Institute Vám s chutí poradíme s výběrem vhodné péče a kosmetických produktů. Pure Institute je moderní kosmetický salon v Jeseníku. Jsme zde pro Vás.

INTERIERY SALONU

0E5A1339-HDR_2000
0E5A1365-HDR_2000
0E5A1383-HDR_2000
0E5A1371-HDR_2000
0E5A1395-HDR_2000
0E5A1389-HDR_2000